ASICS JAPAN S ST lav sneakers er basert på en basketball-klassiker fra 1981 kombinert med moderne komfort. Overdelen er laget av imitert skinn med tekstilf²r og har nostalgiske logoer som ASICS-stripene og logo på hælen. De justerbare lissene gjør at den sitter godt på foten. Sneakersen har en gummiyttersåle med cupsole-design som gir komfortabel demping. Denne sneakersen fra ASICS er designet for dagens livsstil og forventninger til komfort, noe som gjør den ideell til både aktiviteter og hverdagsbruk.
Varene dine leveres i løpet av 4–7 virkedager etter bestilling. Når pakken din er sendt, kan du spore den hele veien frem til levering ved hjelp av PostNords pakkesporing.
Leveringskostnadene varierer avhengig av metoden som er brukt. Levering til utleveringssted med PostNord koster 59 kr. Vi tilbyr kostnadsfri levering til PostNords utleveringssteder i hele Norge for bestillinger over 599 kr.
Hvordan returnerer jeg en vare kjøpt på skoringen.no?
Du kan velge å returnere varen direkte til nettbutikken vår ved å bruke returetiketten og returskjemaet som du finner vedlagt sammen med fakturaen, eller du kan ta med deg fakturaen til din nærmeste Skoringen-butikk.
Vær oppmerksom på at outlet-varer ikke kan returneres eller byttes i butikkene.
Hvordan bytter jeg en vare jeg har kjøpt i nettbutikken, i en Skoringen-butikk?
Du kan bytte varen kostnadsfritt i en av butikkene våre ved å fremvise fakturaen som du skal ha fått på e-post.
Kan jeg returnere eller bytte en vare i alle Skoringen-butikker?
Hvis du har kjøpt en vare i en av butikkene våre, kan du returnere eller bytte den i en hvilken som helst Skoringen-butikk mot fremvisning av kvittering. Vær oppmerksom på at outlet-varer ikke kan returneres eller byttes i butikkene.
Hvilke betalingsmetoder aksepteres på skoringen.no?
På skoringen.no aksepterer vi følgende betalingskort og mobilbetalinger: o Visa o Visa Electron o Maestro o Mastercard o Vipps